Belgelerimiz

/Belgelerimiz
Belgelerimiz 2017-01-07T19:49:19+00:00

Belgelerimiz ve Kalite Anlayışımız

 

Yüzde Yüz Yerli Üretim

Pusmak Makine Kayseri’nin Melihgazi ilçesinde sektöre giriş yapmış ve yerli sermaye anlayışı bilinci ile hem müşterilerine hem de ülke sanayisine hizmet vermeyi ilke edinmiş ve sektöründe lider bir firma haline gelerek serüvenine 7 yıldır aynı bilinç ve özveri ile başarılı bir şekilde devam etmektedir.

CE Sertifikalıdır

CE sertifikası satışa sunulan ürünlerin bazı standartlara ve gereksinimlere uygunluğunu kontrol eden bir kalite kontrol sistemidir. Pusmak Makina’nın ürettiği ürünler tüm bu yasal kontrollerden geçerek uygunluğu tespit edilmiş ve CE sertifikasını almıştır. Pusmak Makina’nın tüm ürünleri CE sertifikasına uygun olarak kaliteden ödün vermeden firmamızda üretilmeye devam etmektedir.

Dünya Kalitesinde

Pusmak Makina’da üretilen tüm makinalar CE sertifikasını almış ve tüm kalite standartlarına uygun üretimi ile Türkiye’nin ve Dünyanın en iyi Poliüretan ve Polyurea makinalarını üreterek dünya kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

8 Yıllık Birikim

Pusmak Makina kurulduğu günden beri gelişen endüstrimize katkı sağlamak ve kaliteden ödün vermeden müşterilerini iyi anlayıp en iyi ürün ve hizmeti sağlayarak yüzlerce referansı ile müşterilerinin güven duyduğu bir firma olarak büyümeye devam etmektedir.

Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Pusmak makine her zaman müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermiş bir firma olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için satış öncesi makine seçimlerinden satış sonrası tüm ihtiyaçlarınıza kadar uzman kadrosu ile her zaman destek vermektedir. Her satış öncesi ve sonrası müşterilerinin yanında olmaya devam edecektir.