Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-01-09T15:53:51+00:00

Hakkımızda

Pusmak Makina Sanayi A.Ş 

2009 yılında kurulan firmamız Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde sektöre köpük izolasyonu faaliyetleri ile adımını atmış olup, 2009 yılının ikinci yarısından itibaren ise isteğe bağlı özel üretim yapmaya başlayarak sektörün lideri haline gelmiş ve Poliüretan sektöründe lider bir firma olarak  8 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.
Geniş ürün yelpazesi içinde Poliüretan makinaları, Polyurea makinaları, Poliüretan köpük tabancası, Varil transfer pompası ve Poliüreten traş makinası bulunduran Pusmak, her geçen yıl ürün portföyüne yeni çeşitler ekleyerek en üst kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmaktadır.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli gelişen teknoloji ile kaliteden ödün vermeden, her zaman müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle uzun süreli ve kalıcı ilişkiler kurarak müşteri odaklı yönetim sistemimiz ile en iyi hizmeti sunmak bizim öncelikli işimizdir.
Firmamızın temel felsefesi; gelişen endüstrimize katkı sağlamak ve bu sorumlulukta çalışmaktır. Sürekli artan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün çeşit ve kalitesini artırarak en uygun fiyat ve hızlı teslimatla hizmet kalitesini en iyi seviyeye çıkartmak için çalışmaktadır. Bu amaçla her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan deneyimli kadrosu ve müşterilerinden aldığı güvenle birleştirerek sektöründe hızlı ve güçlü adımlarla sürdürebilirliğini ilerletmektir.
Pusmak Makine, Dünya’da ve Türkiye’de bu doğrultuda sanayisi gelişen ve büyüyen bir ülke olarak siz değerli müşterilerimiz ile birlikte kaliteden taviz vermeden ülke sanayisine ve sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Misyonumuz
Pusmak Makine olarak müşterilerimizi çok iyi anlayıp geniş ürün ve hizmet yelpazesini yaratıcı çözümlerle birleştirmek ve müşterilerimizin bizimle çalışmaktan mutluluk ve güven duyduğu bir firma olarak her zaman en iyiyi hedeflemektir.

Vizyonumuz

Pusmak Makine olarak aşağıdaki alanlarda sektörün ve Türkiye’nin lider firması olarak anılmak en önemli amacımızdır.

  • Her zaman kaliteli Poliüretan-Polyurea makinaları üreticisi olmak
  • En yüksek müşteri memnuniyetine sahip firma olmak
  • Uzman kadrosu ile samimiyetle çalışan, yeniliklere açık bir yapıda olmak